יום שישי, 29 באפריל 2022

מיקוד נכון


 
ששואלים מנותחים לקיצור קיבה מה הסיבה שהם עשו את הניתוח, התשובות לרוב מתחלקות לשתי קבוצות.

קבוצה הראשונה, נכנסו לתהליך המורכב הזה מתוך מניעים בריאותיים, והקבוצה השנייה, מתוך מניעים חזותיים בלבד. מה שאותם מנותחים רואים למול עיניים זה את אנגו'לינה גו'לי או ברד פיט וכל מה שמעניין אותם בתהליך שלאחר הניתוח זה כמה ק"ג הם יורדים ועוד יותר חשוב... ומה קצב הירידה.
ואז, כמו בכל דבר בחיים, יש עליות ומורדות, ומה לעשות שהגנטיקה של רובנו לא כמו של אנגו'לינה וברד 😬.
מניסיוני, במסגרת זה שאני מלווה ומטפל כבר כמה שנים באוכלוסיית מנותחי קיצור קיבה, די מהר ניתן לזהות את אלה שיצליחו לעשות את השינוי ויצליחו לעצב לעצמם חיים חדשים ובריאים.
מי שנכנס לתוך התהליך והמדד להצלחה זה כמה ירד במשקל ובאיזה קצב הוא יורד, הסיכוי לשמר זאת לשנים רבות הוא קלוש.
הצעתי האישית והמקצועית למי שרוצה באמת להצליח זה לנתב את האנרגיות ללמידה, להרחבת הידע בנושא אורח חיים בריא, תזונה וספורט, ולרכז את האנרגיות לבריאות.
כאחד שעבר ועובר את התהליך, זו לא משימה פשוטה אבל ברת ביצוע!
גם כך לאחר הניתוח הגוף נכנס לסטרס, מה שמשפיע על יכולת ההחלמה של הגוף ועל יכולת התפקוד היומי.
המיקוד בקילוגרמים לאחר הניתוח רק מעלה את רף הסטרס מה שמאוד משפיע לרעה על המערכת ההורמונלית, המערכת החיסונית, והיכולת לתת לגוף ולנפש להחלים.
אם אתם מתמודדים עם האתגר האלה, מוזמנים ליצור איתי קשר.
שלכם 🙏
עופר לקסמן, 
יועץ בריאות, תזונה וספורט
לאוכלוסיית מנותחי קיצור קיבה ולסובלים מבעיות משקל.
#BariLifestyle #OLfitness #BariLifestyle50plusefit
#bariatric #bariatricsurgery 
#fitness #fit #workout #training #health #wellbeing #healthychoices #active #strongmind #motivation #lifestyle #exercise

#בריאות #עודףמשקל #השמנה #אימוןאישילחיים #ספורט #כושר #תזונה #תוספיתזונה #ויטמינים #סוכרת #לחץדם #קיצורקיבה #ירידהבמשקל #אימוןאישי #פעילותגופנית #בריאות #השמנה 

למען הסר ספק, התוכן במאמר זה הוא בעל אופי של סקירה כללית בלבד, והמידע אינו מתייחס למוצר או טיפול, הוא אינו התוויתי, ולא מהווה המלצה רפואית, ולא מיועד להנחות את הקוראים או לשמש כהמלצה, הוראה או עצה לקורא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי.

קרדיט לתמונה: www.pexels.com


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.

🚨 כיצד לצלוח מפגשים חברתיים לאחר ניתוח לקיצור קיבה

אחד האתגרים שכל מי שעובר את הניתוח לקיצור קיבה צריך להתמודד זה המפגשים המשפחתיים, החברתיים והמסיבות. אוכל תמיד מעורב במפגשים אלה...